Uchwyty stałe do telewizorów

www.sinah.com.pl https://www.amica.pl/produkty/piekarniki/kompaktowe

Ścienne uchwyty stałe do telewizorów, inaczej zwane uchwytami prostymi, są najtańszym, a zarazem najmniej skomplikowanym rozwiązaniem na rynku. Ten rodzaj uchwytów nie daje możliwości regulacji położenia ekranu, jednak dzięki temu, telewizor można zamontować jak najbliżej ściany, przez co uchwyt stanie się całkowicie niewidoczny.

Dodatkowym atutem takiego montażu jest pewność stabilnego zawieszenia. Do zalet ściennego uchwytu stałego należą bez wątpienia: niska cena, łatwość montażu, wykonanie z niskiego profilu pozwalającego zamontować ekran jak najbliżej ściany oraz fakt, że większość uchwytów stałych wykonana jest w sposób uniwersalny.

Nie trzeba więc dobierać uchwytu pod konkretny telewizor w standardzie VESA, ponieważ rozstaw otworów montażowych jest całkowicie regulowany. Dodatkową korzyścią wizualną jest to, że tak zawieszony telewizor będzie imitował zawieszony obraz na ścianie naszego mieszkania.

Do wad tego rozwiązania trzeba zaliczyć całkowity brak regulacji zarówno w osi pionowej jak i poziomej oraz obrotowej, przez co powieszony telewizor będzie osadzony nieruchomo w jednej pozycji.